"VIU COM SI HAGUESSIS DE MORIR DEMÀ, APRÈN COM SI HAGUESSIS DE VIURE PER SEMPRE" Gandhi.

23 de des. 2015

FINAL DEL CONCURS "THE OTHER READERS"

Hem estat tants mesos jugant junts que ara enyoraré rebre les vostres fotos tan divertides i originals amb recomanacions interessants. Espero que us ho hagueu passat bé i com ja vaig dir, no perdeu els vostres petits àlter ego, perquè alguna cosa pensaré, encara que no serà un joc tan llarg com aquest any, més que res per no haver de trencar-me tant el cap a l'hora del repartiment de números.
Com ja sabeu els participants del joc THE OTHER READERS opten a quatre premis, per tant, estan repartits en quatre grups segons el nombre de fotos que han enviat, i cada grup participa en un premi:
Tots els participants. Premi: un lot de llibres.
McAbeu. 01,02,03,04,05,06, 07.
Creativity. 08,09,10,11,12,13,14.
Ousman. 15,16,17,18,19,20,21.
Mireia R. 22,23,24,25,26,27,28.
Garbí. 29,30,31,32,33,34,35.
XeXu. 36,37,38,39,40,41,42.
Laura T. Marcel. 43,44,45,46,47,48,49.
Isabel R.50,51,52,53,54,55,56.
Bea S.57,58,59,60,61,62,63.
Fanal Blau. 64,65,66,67,68,69,70.
Bruixeta. 71,72,73,74,75,76.
Tomàs A. 77,78,79,80,81,82.
Anna J. 83,84,85,86,87,88.
Teresa Roig. 89,90,91,92,93,94.
Xavier C. 95,96,97,98,99,00.
(Els números que sobraven han quedat repartits entre els que tenien més fotos)
Els que han enviat dues fotos o més. Premi: Un lot de Olicatessen i un llibre.
McAbeu.10,11,12,13,14,15,00.
Creativity.16,17,18,19,20,21,22,01.
Ousman. 23,24,25,26,27,28,29,02.
Mireia R. 30,31,32,33,34,35,36,03.
Garbí. 37,38,39,40,41,42,43,04.
XeXu. 44,45,46,47,48,49,50,05.
Laura T. Marcel. 51,52,53,54,55,56,57,06.
Isabel R. 58,59,60,61,62,63,64,07.
Bea S. 65,66,67,68,69,70,71,08.
Fanal Blau. 72,73,74,75,76,77,78,09.
Bruixeta. 79,80,81,82,83,84,85.
Tomàs A. 86,87,88,89,90,91,92.
Anna J. 93,94,95,96,97,98,99.
(Els números que sobraven han quedat repartits entre els que tenien més fotos)
Els que han enviat tres fotos o més. Premi: Pack la vida es Bella i un llibre.
McAbeu. 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29.
Creativity. 30,31,32,33,34,35,36,37,38.
Ousman. 39,40,41,42,43,44,45,46,47.
Mireia R. 48,49,50,51,52,53,54,55,56.
Garbí. 57,58,59,60,61,62,63,64,65.
XeXu. 66,67,68,69,70,71,72,73,74.
Laura T. Marcel. 75,76,77,78,79,80,81,82,83.
Isabel R. 84,85,86,87,88,89,90,91,92.
Bea S. 93,94,95,96,97,98,99,00,01.
Fanal Blau. 11,12,13,14,15,16,17,18,19.
Bruixeta.02,03,04,05,06,07,08,09,10.
(El número que sobrava he decidit jomateixa, per unanimitat, donar-li al McAbeu) 
Els que han enviat quatre fotos. Premi: Una nit i esmorzar a l'Hotel Fonda Mas de Vilaller per a dues persones i un llibre. 
McAbeu. 30,31,32,33,34,35,36,37,38,39.
Creativity. 40,41,42,43,44,45,46,47,48,49.
Ousman. 50,51,52,53,54,55,56,57,58,59.
Mireia R. 60,61,62,63,64,65,66,67,68,69.
Garbí. 70,71,72,73,74,75,76,77,78,79.
XeXu. 80,81,82,83,84,85,86,87,88,89.
Laura T. Marcel. 90,91,92,93,94,95,96,97,98,99.
Isabel R. 00,01,02,03,04,05,06,17,08,09.
Bea S. 10,11,12,13,14,15,16,07,18,19.
Fanal Blau. 20,21,22,23,24,25,26,27,28,29.

He intentat que cap participant pogués guanyar dos premis, perquè quedés més repartit. Així que cap hauria de tenir números repetits. Espero no haver-me equivocat, si trobeu alguna errada sisplau digueu-m'ho el més aviat possible, que jo ja estic marejada com una sopa de tant teclejar números... 
Us deixo aquesta foto del mandongo que acaben de fer a l'Hotel Fonda Mas perquè aneu fent boca ;D
Els guanyadors sortiran de les dues últimes xifres del primer premi del sorteig de LA GROSSA de Cap d'any 31 de Desembre
Moltes gràcies a tots per tornar a jugar amb mi!
Bones Festes i Bona sort!!!


31/12/2015 El número guanyador de la Grossa ha estat... 11.168. Per tant els guanyadors són:
Un lot de llibres: Fanal Blau.
Un lot de Olicatessen i un llibre: Bea S.
Pack la vida es Bella i un llibre: XeXu.
Una nit i esmorzar a l'Hotel Fonda Mas de Vilaller per a dues persones i un llibre: Mireia R.
Estic tan contenta que sembla que m'hagi tocat a mi! Felicitats als guanyadors!! (sobretot a la Mireia, que es veu que ahir feia 50 anyets)

10 comentaris:

McAbeu ha dit...

Vinc del Calendari d'Advent, allà he animat als que no ho han fet aquesta vegada que s'apuntin en les properes edicions del concurs. Aquí et vull tornar a agrair a tu que l'hagis muntat i la feinada que has tingut amb aquest embolic de números. ;-)

Sort a tots els participants amb la Grossa!!!

XeXu ha dit...

Ostres tu, si jo m'he marejat mirant tots aquests números, que sembla Matrix, no vull ni pensar tu muntant això. Moltes gràcies per l'esforç i per fer-nos jugar sempre, ja saps que ens tens el cor robat amb les teves propostes, així que compta amb que hi seguiré participant encantadíssim!

Ens han tocat molts números a cadascú, alguna cosa hem de 'pillar'! A veure, a veure la Grossa!

fanal blau ha dit...

Moltíssimes gràcies i gràcies per la generositat, per convidar-nos a jugar.
Si hagués tingut que fer jo el repartiment de números, hauria parat boja.
I ara, que l'atzar decideixi.
Una abraçada!

rits ha dit...

Molta sort als participants!!! mira que hi hagut temps i al final, no hi he participat ... ais...

petonets!!!!!!

XeXu ha dit...

Un pac de la vida es bella i un llibreeeeeee, m'ha tocat la grossaaaaaaaa!!!

jomateixa ha dit...

Què bé que t'ha tocat perquè no volia cames trencades ;D
És broma, felicitats! per començar bé l'any amb tapeteo.

fanal blau ha dit...

I a mi un lot de llibres!!!!
Poc afortunada que sóc amb el joc, ara ja no ho podré dir...
Gràcies, noia!

fanal blau ha dit...

I, evidentment, moltes felicitats per a tota la resta de guanyadors i guanyadores!
Per a tothom, un bon final i una bona estrena del 2016!

Bruixeta ha dit...

Moltes felicitats a tots quatre!!!! :)
I Bon cap d'any per tots!!!

XeXu ha dit...

Homeeee, que aquests trossos de premis es mereixien un post per ells sols!! Molt bé, Joma, tu sí que saps el que et convé! Hahaha. No, seriosament, moltíssimes gràcies pel premi, fas que 2016 comenci realment bé. Pel llibre ho dic, eh! Molt bon 2016 per tu, que segur que ho serà, almenys per algunes coses, i gràcies i mil gràcies per fer-nos-ho passar tan bé aquí a la catos!!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...